0
Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemli ve Neden Scout Teknoloji?
  • Tarih : 2021-03-15 14:12:46
  • Yazar : Scout Teknoloji

Merhabalar,

Scout Teknoloji bünyesinde dijital geliştirmelere dair aradığınız birçok hizmeti bulabilirsiniz. Sosyal medya yönetim desteği de oldukça iddialı olduğumuz alanlardan biri. İddialı olmamızın sebebi ise iletişim ve reklam ekibimizin gücünden geliyor. Bu süreci size anlatalım ve size ufak bir teklifte bulunalım.

Sosyal Medya Yönetimi Neden Önemli ve Neden Scout Teknoloji?

Sosyal medya süreci bizim için uzun meşakkatli ancak sonuç alacağınız bir süreç. Zaman önemli çünkü içerikler reklam stratejileri geliştirilerek ve arka planları doldurularak üretiliyor. Aynı zamanda kurumsal kimliğinize de katkı sağlayacak bu sürecin kısa vadeli ve kolay kaybolan getirilerdense size uzun vadeli ve karlı bir geri dönüşü olacağından şüpheniz olmasın.

Neler Dahil?

Sosyal medya yönetimi sürecinde size istediğiniz imajı oluşturma ve istediğiniz kitleye hitap etme şansı sunuyoruz.

Belirlenen aralıklarla içerikler oluşturuyor ve stratejiler izinde paylaşım yapıyoruz.

İçeriklerin görsellerini tasarlıyor, metinleri üzerinde yazım yanlışlarına mahal vermeden yazıyoruz.

Paylaşım periyodları oluşturuyor ve bu şekilde anlaşma sağlıyoruz.

Sizi dinliyor ancak aynı zamanda pazar araştırması yaparak sektörün ihtiyaçlarını da gözetiyoruz. Böylece ikili bir harman oluşturuyor ve size ihtiyacınız olan kimliği kazandırıyoruz.

Yaratıcı ve ilgi çekici içerikler oluşturuyor, sosyal medyanın içerdiği tüm araçları kullanarak renkli ve canlı bir platform ortaya çıkarıyoruz.

Yorumlar ve geri dönüşleri takip ediyor, gerektiğinde cevaplandırıyoruz. Bu geri dönüşlerin de bize bir feedback oluşturduğunu biliyor ve içeriklerimizi buna uyarlıyoruz.

Yenilik ve gelişime açık olan sosyal medyanın değişimini takip ediyor ardından içeriklerimize de bu yenilikleri yediriyoruz.

Son teknoloji ve ihtiyaca yönelik araçlar kullanıyor, bilişim sektörü içerisinde de yer almanın keyfini sürüyoruz.


Gelin beraber büyüyelim!


Scout Teknoloji Kimdir?

SCOUT TEKNOLOJİ’NİN BUGÜNÜ

2017 yılında kurulup 2020 yılında aldığı yatırımlarla kurumsal hayata adım atan Scout Teknoloji; kurumlara veya şirketlere dijital anlamda ihtiyaç duydukları birçok konuda hizmet vermeyi amaçlıyor. Scout Teknoloji’nin büyüme hikayesi aslında verdiği tüm hizmetleri bize özetliyor. Çünkü hizmet verdiği SEO çalışması, Adwords çalışması , web tasarım düzenlemeleri, sosyal medya yönetimi, web tabanlı ve mobil uygulama geliştirmeleri gibi alanlara yavaş yavaş, dikkatlice hazırlandı, ekibini oluştururken acele etmedi. Yavaş ancak emin adımlarla büyüyen bu dijital yapılanmanın bugünlere nasıl geldiğini gelin birinci ağızdan yani Scout Teknoloji’den dinleyelim.

Web Tasarım Konusunda Nasıl Uzmanlaştık?

Alanında uzman ve aynı zamanda genç ve dinamik bir ekip yaratmak proje yöneticimizin ilk amacıydı. Scout Teknoloji’nin gelişime açık olmasının en önemli sebebi yaratıcı ekibinden kaynaklanmaktadır. Yeniyi kullanmaktan çekinmeyen, her gün değişen web tasarım kaynaklarını takip eden, gündemden asla geri kalmayan ekibi sayesinde; evet artık alanında uzmanız diyebiliriz.

Çünkü Scout Teknoloji; web tasarımın gelişmekte olan ve sürekli değişen yeni toollarla kendini güncelleyen bir alan olduğunun farkında. Bu farkındalık da girişimi bir adım öne taşıyor. Web tasarım alanında ön kulvarlara taşıyor!

Mobil Uygulama, web ve masaüstü uygulamaları gibi alanların hepsini kavramış, bunlar üzerinde farklı referanslar ve bambaşka sektörler için yaratıcı üretimler yapmış olan Scout ekibi sizin için de hazır.

Adwords Çalışmalarımız Neden Bu Kadar Başarılı?

%99 başarı sağladığımız alanlardan biri Adwords. Google reklamlarında en önemli araçlardan olan Adwords, öne çıkmanız ve hedef kitlenizi yakalamanız anlamında gerekli bir reklam çalışması. Adwords konusunda günübirlik çalışmalarla başarının sağlanmayacağını bilen ekibimiz, uzun soluklu detaylı ve özverili bir çalışma sağlıyor ve ihtiyaçlara karşılık getiriyor.

Ayrıca inanıyoruz ki bu iş bir ekip işi, bu temelde birbirilerinin boşluklarını dolduran, hedef kitleyi doğru belirleyen ve çalışmalarını bu hedefler doğrultusunda oluşturan her bir çalışanımız başarılarının bir tesadüf olmadığını söylüyor.

SEO Optimizasyonu Konusunda Bizi Tercih Etmelisiniz Çünkü:

Kalıcı ve uzun soluklu bir sonuç için! Düşünün ki çalıştığınız ekip uzun süreli olarak paylaşımlar yaptığınız ve çalışma sistemini bildiğiniz bir topluluk. Bu demek oluyor ki çalışmalarınız uzun soluklu olabilir. Scout Teknoloji’de vizyonu gereği çalışanlarına değer ve kıymet veriyor; bunun karşılığı olarak uzun soluklu, iyi işlerle ödüllendiriliyor. SEO optimizasyonu çalışmaları yaparken de ekip birbirine güveniyor, eksik kaldığı noktalarda birbirini tamamlıyor.

Ayrıca SEO çalışmasının sizi öne çıkardığı gerçeğini aklınızdan çıkarmayın. Güvenebileceğiniz, başarılı bir kurumla çalışıyor olmanız kalıcı olarak en çok arananlarda yer almanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyayı Sona Sakladık Çünkü Referanslarımız Çok Geniş!

Sosyal medya 2020’nin ve 2021’in hayat kurtarıcıları olabilir. Pandemiyle savaşırken aslında nefes almamızı sağladılar. Sosyal medyanın profesyonel yüzüne gelirsek sosyalleşme aracı olduğu kadar bugün bir ticaret yolu. Globalleşen ve ticarileşen dünyanın kapısı Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube’da atıyor. Bu alana hakim olmak da bir o kadar kolay ancak bir o kadar da zor.

Bir sosyal medya ekibi oluştururken de en önemli detay, sosyal medyanın bahsettiğimiz arka planını, beklentilerini kavrayabilmek ve bunun üzerinden doğru strateji ve fikirlerle reklam kampanyaları oluşturmak. Sosyal medyada paylaştığınız her kelime bir reklamdır; yeri geldiğinde sizin reklamınız yeri geldiğinde markanızın. Her şey imajdır ve doğru yönetmek de bu kavramları anlamaktan geçer.

Takipte Kalın!

Scout Teknoloji’nin diyeceği o ki; vizyon ve bakış çok önemli. Yaptığı işi anlayan ve kavrayan ardından paylaşan ve öğreten son olarak da üreten ve başarılı sonuçlar alan bir ekip olmak zor değil. Scout Teknoloji’yi ve büyüme sürecini takipte kalın!

SATIŞ ÖNCESİ DESTEK & SORULARINIZ İÇİN 09:00-18:00 ARASINDA ARAYABİLİRSİNİZ.
Teklif Al
Şimdi Ara
Whatsapp İletişim