0
YouTube Alkış Kavramı
  • Tarih : 2021-02-19 19:09:41
  • Yazar : Scout Teknoloji

Artık izleyiciler, sevdikleri içerik oluşturucuları doğrudan desteklemek için beğendikleri videolarda "alkış" satın alabiliyorlar.  Alkış, canlı YouTube videolarında SuperChats satın almaya benziyor, aralarında ki temel fark ise herhangi bir videodan herhangi bir zamanda satın alınabilmesi. Alkışları bir bağış gibi düşünün; çünkü firma, yaptıkları iş için YouTuberlar'a ödeme yaptıklarını bilmenin memnuniyetinden fazlasını alıyorlar. 


YouTube Bunu Şu Şekilde Açıklıyor 

"İçerik oluşturucuların videolarında izleyici alkışı satın alabilir ve YouTube kanallarına desteğinizi gönderebilir. İzleyici olarak alkışı satın aldığınızda, yalnızca videonun üst kısmında size gösterilecek olan tek seferlik bir "alkışlama" animasyonu satın almış oluyorsunuz. "Alkış, Twitch'te "bit" satın almaya ve bunları yayıncılara göndermeye benzer bir fikir olarak oluşturuldu. Bunun yanında içerik oluşturucuların gerçek para kazanmalarına yardımcı olan dijital bir ürün olarak sunuluyor. Şu anda alkış, ABD, Avustralya, Brezilya, Hindistan, Japonya, Kore, Meksika ve Yeni Zelanda dahil olmak üzere sınırlı pazarlarda yalnızca masaüstünde ve Android'de YouTube uygulamasında satın alınabiliyor. YouTube Alışveriş 

YouTube, bu yılın ilerleyen günlerinde kullanıma sunulacak entegre bir alışveriş deneyimi aracılığıyla eksiksiz bir para kazanma fırsatları paketi oluşturmayı planlıyor. MohanYouTube'un şu anda kullanıcıların siteden ayrılmadan alışveriş yapmasına olanak tanıyan bu özelliğin beta olarak test edildiğini söyledi " Tüketici alışveriş alışkanlıkları giderek daha fazla dijitale kayarken, artan e-ticaret talebini karşılama fırsatımız var." "İzleyicilerin içerik oluşturucuların güvenilirliğinden ve bilgilerinden yararlanarak doğrudan YouTube'da bilinçli satın alma işlemleri yapmasına olanak tanıyan yeni bir entegre alışveriş deneyiminin beta testini yapıyoruz." diyerek sözlerini bitirdi.  

Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. SATIŞ ÖNCESİ DESTEK & SORULARINIZ İÇİN 09:00-18:00 ARASINDA ARAYABİLİRSİNİZ.
Teklif Al
Şimdi Ara
Whatsapp İletişim